ChatGPT et Simulations ScientifiquesRésumé : Dans cette vidéo, l’auteur explique comment utiliser ChatGPT, un outil d’intelligence artificielle, pour résoudre des problèmes de probabilité. Il commence par montrer comment calculer la probabilité d’obtenir trois piles consécutives en lançant une pièce. Ensuite, il utilise ChatGPT pour simuler le lancer de pièce 1000 fois et observer la répartition des résultats. Il constate que les résultats se situent principalement autour de 500 piles, ce qui confirme la probabilité théorique. L’auteur souligne également qu’il existe des versions payantes de ChatGPT avec davantage de fonctionnalités, mais que la version gratuite est déjà accessible et utile. En conclusion, il encourage les personnes intéressées par l’intelligence artificielle et les mathématiques à explorer ChatGPT et à expérimenter avec cet outil.
Source : Barış Özcan | Date : 2023-08-27 08:00:14 | Durée : 00:21:09

➡️ ACCÉDER A chat gpt français en cliquant dessus ! ⬅️

Commentaires

İsmail Gül

20:10 ben urfalıyım 😂 bi anda şaşırdım

İsmail Gül

Ben bir yks öğrencisiyim ve yapamadığım test sorularını chatgpt ye çözdürüp detaylıca anlatmasını istiyorum çok işime yarıyor ücretli sürümü elimde olsa işim daha da kolaylaşırdı direk sorunun fotosunu çekip atabilirdim ama yinede yazarak da işimi halledebiliyorum

Ruffy Tongout

Chat cptyi barış özcandan izlediğimden beri her şeyde onu kullanıyorum. Mail mi atıcam cümleyi güzelleştirir misin diyorum on numara düzeltiyor. Bu yazıya bi paragraf daha ekler misin diyorum şak ekliyo. Kariyerimi nasıl şekillendirmeliyim ona soruyorum. Bu meslekte mi ilerliyim şunda mı diye dökümanları sunuyor. Bütün iş başvurularımda kısaca kendimi tanıtıp ön yazı yazdırıyrum harika yazıyo.

Ufuk ERDOĞAN

Hergün kullanıyorum ama aptallaşmaya başladı basit matematik sorularında bile hata yapabiliyor

Ayhan

Gerçekten çok kaliteli bir içerik, çok teşekkür ediyorum kendim ve çevremdekiler adına. Çünkü Chat GPT den daha fazla nasıl yararlanılabilir bu videoyu ile anlatacağım onlara.

İsimsizMan

Böylesine kaliteli bir içeriği bizlere sunduğunuz için çok teşekkür ederiz. ❤

joysem

ŞİMDİYE KADAR Kİ EN BOKTAN İÇERİK

Melek Jaleel

elektrik ccbt olmassa bigun tarlada domates nsl yetisir ileri zamani insan kendine alan birakmicak diyorum

Zilan Peldar

Yorumlara fikirlerinizi düsüncelerinizi yazarsaniz Bence ovmenizden nerde oldugunuzdan daha onemli ve faydali olacaktir

Berkay Altun

IBM t-shirt ü çok iyi😂

Kağan

tişörtteki IBM benzetmesi bi benim mi dikkatimi çekti

Banu Kupaci

IBM t-shirt süpermiş 🥰🫶@barisozcan

AI High Edits

Normalde hiçbir kanala yorum yapmayan birisiyim. Umarım her şey herkes için daha güzel bir hale gelir. Yıllardır seni izliyorum. Muhtemelen bu yoruma bakmayacaksın yada bakamayacaksın. Ailem çok zor durumda, 240 BİN TL borçtayız ve borcu ödeyemiyoruz. Para kazanmanın keşke hızlı bir yolu olsaydı ancak maalesef benim gibi insanlar asla mutlu olmayacak. Türkiye'nin ekonomisi bitmiş durumda, yatırım yapabilecek param olsaydı yapardım ancak yok. Çoğu durum beni intihara bile sürüklüyor. Umarım bir gün bu duruma gelmem. Keşke sizin şartlarınız gibi bende öyle yaşasaydım ancak maalesef çok kötü şartlar altında yaşıyorum. Aklınıza gelebilecek her şeyi denedim ama bir türlü başaramadım. Ümit kesme dediniz kesmedim ancak hep başarısız oldum. Benim için pek umut yok gibi.

SEVGİLERİMLE…
iletişim sağlarsanız belki bir ümit diye mail bırakıyorum: digitalnetwork@outlook.com.tr (günlük kontrol ettiğim mail)

Hatice Uğuz Turki

Barış abinin T-Shirtında IBM yazıyor

Maryan ÖZTEKİN

Harikasınız Barış Abimm

Alpagu fenasın sen

Fizik öğretmenliği okuyorum , daha kendim manyetizmanın mantığını oturtturamadım ne lisede ne üniversitede bize mantığı ile açıklanmadı.. hep de düşünürüm ben gençlere nasıl mantığını oturtturacam diye. Yapay zeka sayesinde istediğimiz ölçüleri girip bir animasyon oluşturabiliriz belki , yada zor bir formüle akılla kalıcak bir kelime kodu bul diyebiliriz.

Laiq Məmmədov

Selam, benim de en çok merak ettiğim teknolojik tekilliğe ulaştığımız an nasıl olacak? Gerçekten bunu istiyormuyuz?
Sebebini tam bilmem ama ben çok istiyorum, en azından ona yakın bir şeyi … çünki böyle olursa bir çok problemi kolay çözeriz.

OnrKs

Bu progamla iddia oynayan çıkar mı acaba🤔🤔🤔

Orhan Koçak

Abi neymiş bu chatgpt ya ben hala sınavda kullanınca 50 alıyorum doğru dürüst toplama yapamıyo

Polad Poladov

Gömlekteki IBM anlamı müthiş

Sagaston

gün olup şu adamla tanışmak istiyorum. Bide oğlunu düşünsenize ne kadar şanslı bir hayatı var.

Burhan Nas

Ücretsiz chat cpt nasıl indirebilirim

Veuillez vous connecter pour laisser un commentaire.